АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Сім'я Андрія Кондратьєва бойкотує російські товари

  Розділ: А.С. Кондратьєв у ЗМІ Дата публікації: 12-01-2016, 18:11
  Подібно до сотень інших сімей в Україні сім'я депутата Андрія Кондратьєва вже тривалий час бойкотує російські товари. У час відкритої, але досі не об'явленої російсько-української війни всі свідомі громадяни та патріоти України практично повністю припинили купувати продукцію країни-агресора. Звісно ж, поодинокі випадки трапляються, але вони носять випадковий характер.
   
  Андрій Кондратьєв повідомляє, що замінити російські товари українськими та європейськими цілком реально. Міф, який активно розповсюджують російські ЗМІ, мовляв Україна без їхніх ворожих товарів просто не виживе, абсолютно неправдивий. Українські товари більш якісні за російські, а європейські навіть дешевші.
   
  Однак з початку масового бойкоту російські виробники теж не розгубились - вони почали просто імпортувати сировину в Україну і вже в нашій країні виготовляти продукцію. В результаті ми отримуємо російський товар з українським штрих-кодом, який і вводить багатьох користувачів в оману. Андрій Кондратьєв радить вивчити назвитих російських компаній, котрі присутні на українських поличках з кодом 482 і також бойкотувати їх.
   
  Про це та багато чого іншого дивіться у репортажі Першого міського телеканалу:
   
   

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика