АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Депутати зупинили видатки з бюджету на 200 000 грн на закупку ЧГ

  Розділ: Депутатська діяльність / Сесії та засідання Дата публікації: 25-12-2015, 23:18
  Сьогодні на пленарному засіданні приймали бюджет району на 2016 рік. Звісно ж, зробити його повний аналіз у нас не вийшло, так як отримали його за день до прийняття, і ми просто фізично не встигли його проаналізувати. Але все-таки один пункт видатків ми прикрили.

  Мова йде про пункт бюджету про соціальний захист населення, в якому на виписку комунальної газети ЧГ передбачено аж 198 700 грн. Цей пункт в бюджет було внесено ніби то головою ради ветеранів, котрий зараз обраний депутатом райради від "ригів". Всі демократичні сили зійшлись на тому, щоб прибрати даний пункт з бюджету, гроші залишити, але витратити їх на корисніші справи. Це ми і висловили на пленарному засіданні.

  Ініціатором цієї пільгової виписки ЧГ став голова Тернівської ради ветеранів, депутат-екскомуніст від ОБ Віктор Бурдієнко, на засіданні почав доводити іншим депутатам у вкрай  необхідній допомозі ветеранам саме підпискою на газету, а не якимось іншим, більш дієвим способом. Мовляв, влада така погана, ветеранам платить копійки і вони не можуть собі виписати рупор ОБ самостійно. Саме тому це має бути зроблено за бюджет райради. Далі на сесії виступив я і сказав, що "влада дійсно погана і вона дійсно пенсіонерам і ветеранам платить копійки, але, на мою думку, на ці 200 тис. грн краще закупити картоплі за зробити цим людям адресну допомогу харчами". Зал підтримав, а Бурдієнко кинув кілька слів, мовляв такі як ми руйнуємо країну і сів.

  Однак цікаве наступне. Сьогодні до мене надійшла інсайдерська інформація від джерела, котрий стикався з ветеранами та їх радою. Він повідомляє, що виписка ЧГ за рахунок бюджету практикується вже не перший рік. Однак саму газету отримує далеко не кожен пільговик. Реальну підписку на цю газетьонку отримує лише кожен четвертий ветеран. Інші ж цю газету не бачили. А по документам все чисто, всі гроші витрачені за призначенням. Так само мало бути і цього року.

  Тому, шановні, це наша маленька перемога - ми не тільки порубали ватний гірник на 198 700 грн, але, скоріш за все, зупинили розкрадання 3/4 від цієї суми. І це не може не радувати. Виступ Бурдієнка та Кондратьєва на відео нижче.

  198000 гривень передбачені на передплату міського рупора опобл...

  198000 гривень передбачені на передплату міського рупора опоблоку залишаться у громади Тернівського району.198000 гривень передбачені в районному бюджеті на наступний рік на передплату міського рупора опоблоку - газети "Червоний гірник" залишаться у громади Тернівського району і спрямуються на соціальний захист громадян, а не на промивку їх мізків. Депутати районної у місті Кривому Розі ради проголосували проти такого збоченого розуміння соціальної підтримки ветеранів і порадили ці кошти спрямувати на реальний соціальний захист, чи адресну допомогу тим же ветеранам. Тим паче, у зв’язку з реформуванням державних та комунальних засобів масової інформації, згаданий ресурс невдовзі вже матиме іншу форму власності, і витрачати доволі чималі кошти громади на підтримку чиїхось економічних та політичних інтересів – це не лише нерозсудливість, а й банальне зловживання владою. На відео у порядку виступу: голова районної ради ветеранів, депутат Опозиційного блоку Бурдієнко Віктор, депутат від Блоку Петра Порошенка Кондратенко Олег, депутат від ВО "Свобода" Андрій Кондратьєв.

  Опубліковано Vitalii Pikul 25 грудня 2015 р.

  Коментарі:

  Схожі новини:

  З Новим 2016 роком!

  Бажаю усім міцного здоров'я, оптимізму, віри у власні сили і в прекрасне майбутнє України та Кривого Рогу!...

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...

  02.08.2015 | Нікопольські бійці КС отримали допомогу

  2 серпня Андрієм Кондратьєвим було передано допомогу бійцям Карпатської Січі з позивними Нікель та Рідновір....

  30.11.2015 | Доставка гуманітарки в с. Водяне

  30 листопада 2015 року Андрій Кондратьєв та організація "Легіон Свободи Кривий Ріг" доставили допомогу Карпатській Січі...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика