АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  З Новим 2016 роком!

  Розділ: Політична діяльність Дата публікації: 1-01-2016, 23:04
  Рік, що минув, був дуже багатим на важливі здобутки і дав нам численні політичні і суспільні уроки, які необхідно глибоко засвоїти. Успіх держави залежить виключно від небайдужості кожного з нас і готовності відстоювати свої права і свободи, дбати про краще життя і бути справжніми господарями у рідному домі.
   
  Я переконаний, що ми зможемо досягти вагомих результатів у всіх сферах життя. Завдання, що стоять сьогодні перед Кривим Рогом, зокрема перед Тернівським районом, потребують порозуміння, співпраці та довіри між депутатами та громадою . Ми єдині, усіх нас єднає Україна. Нас єднає наше рідне місто Кривий Ріг.
   
  Тож нехай наступний, 2016 рік принесе кожному особисті здобутки, Кривому Рогу – максимальне вирішення соціальних та житлово-комунальних проблем, а країні – нові звершення в її національному відродженні, економічному і громадянському поступі.
   
  Бажаю усім міцного здоров'я, оптимізму, віри у власні сили і в прекрасне майбутнє України та Кривого Рогу! Гарного вам святкового настрою, щастя і радості!
   
  З повагою,
  депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради
  Андрій Сергійович Кондратьєв

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...

  30.11.2015 | Доставка гуманітарки в с. Водяне

  30 листопада 2015 року Андрій Кондратьєв та організація "Легіон Свободи Кривий Ріг" доставили допомогу Карпатській Січі...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика