АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Подяка виборцям

  Розділ: Депутатська діяльність Дата публікації: 14-12-2015, 23:49
  Шановне товариство! Нарешті народ зробив гідний вибір. В час політичної кризи, у світі міжпартійних чвар та популізму, люди все-таки знайшли той життєдайний промінь чесності, гідності та професіоналізму - політичну партію ВО Свобода. І це не дивно. Переважна більшість нинішніх політичних партій є олігархічними бізнес-проектами. Це ні для кого не секрет. Такі "партії" вже понад два десятка років виникають та зникають, виконавши свою брудну місію. Змінюються назви та голови, а мета існування таких партій одна - прийти до влади та грабувати український народ. А справжніх, ідеологічних партій можна перерахувати по пальцям. Шкода, що майже всі вони зараз є маргіналами, та якусь видну та результативну боротьбу не ведуть.
   
  Серед цих всіх партій якісно виділяється ВО Свобода - одна з найстаріших партій України, побудована на ідеологічних засадах соціал-націоналізму. ВО Свобода - це, мабуть, єдина партія, котра програвши вибори, не розпускається та змінює назву, а навпаки - підсилює свою діяльність. Серед членів ВО Свобода ви не знайдете українофобів, корупціонерів, колишніх регіоналів та комуністів. ВО Свобода - це партія захисників - має два власних батальйони "Січ" та "Карпатська Січ", а більш ніж 1500 членів партії пройшли через фронт, в тому числі й народні депутати та віце-спікер Верховної ради. Яка ще партія може таким похизуватись? Найбільше свободівців полягло і на Майдані під час гарячих лютневих подій 2014 року...
   
  У Свободі також є доволі непоганий управлінський досвід - три в.о. міністрів, один в.о. генпрокурора,один віце-спікер ВРУ, три міських голови міст обласного значення. За кількістю очільників населених пунктів - міських, сільських та селищних голів - ВО Свобода посідає друге місце в Україні, трішки поступившись БПП. Понад 1700 депутатів усіх рівнів, серед яких пощастило бути імені, вже наводять лад у радах, зупиняють розкрадання та зловживання владою. І навіть якщо ВО Свобода на наступних виборах набере, скажімо, 1%, то наша діяльність на цьому не зупиниться - боротьба буде продовжуватись, так як політичні посади для нас не є сенсом нашого життя.
   
  На чергових місцевих виборах 2015 року свободівці вперше зайшли у ради Дніпропетровської області, а Олександра Залевського навіть обрано секретарем Дніпродзержинської міської ради. У районні ради Кривого Рогу теж вперше зайшли націоналісти-свободівці у кількості сімох осіб. На жаль через велику конкуренцію серед політичних псевдопатріотичних ліберальних партій, котрі просто на себе відтягує голоси нормальних партій, в криворізьку міську раду ми так і не потрапили. Поки що. На наступних місцевих виборах ми будемо і в міській раді, і в обласній.
   
  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто. Незважаючи на дуже низьку явку, 47 людей, а це 6,5%, віддали свій голос за націоналіста Кондратьєва. Велика шана і подяка цим людям, котрі не повелись на олігархічні проекти і вибрали просту людину з народу. Незважаючи на великі труднощі та перепони, які нам будуть чинити регіонівські недобитки, робота буде вестись. Для мене це велика честь бути офіційним представником інтересів мого рідного району. Буду нести звання "депутат" гордо з високо піднятою головою. І працювати будемо разом, бо тільки так ми зможемо зробити результат. Слава УКРАЇНІ!
   
   
  З повагою,
  депутат Тернівської районної ради
  Андрій Сергійович Кондратьєв

  Коментарі:

  Схожі новини:

  З Новим 2016 роком!

  Бажаю усім міцного здоров'я, оптимізму, віри у власні сили і в прекрасне майбутнє України та Кривого Рогу!...

  30.11.2015 | Доставка гуманітарки в с. Водяне

  30 листопада 2015 року Андрій Кондратьєв та організація "Легіон Свободи Кривий Ріг" доставили допомогу Карпатській Січі...

  Антон 1 марта 2016 10:56

  Вітаю, друже!!! Слава Україні!2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика