АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  КП «Кривбасводоканал» не може підтвердити свою власність на труби

  Розділ: Депутатська діяльність Дата публікації: 21-04-2017, 21:01
  Як повідомлялось раніше, мешканці Веселих Тернів Тернівського району нещодавно отримали «листи щастя» від КП «Кривбасводоканал». Вони вимагали від абонентів за власний кошт будувати за межами власного подвір'я колодязь з метою виносу в нього лічильника. Вимагали це зробити під страхом обмеження водопостачання.

  Однак прибуття на місце депутата від ВО «Свобода» Андрія Кондратьєва на певний час вгамувало представників КП «Кривбасводоканал». Людям та представнику комунального підприємства було юридично роз'яснено, чому їхні вимоги не є обов'язковими для виконання абонентами, і чому КП «Кривбасводоканал» не має права на обмеження або відключення водопостачання (саме роз'яснення доступно тут: http://kondratyev.dp.ua/index.php?newsid=40).

  Єдине до чого в результаті апелювали представники КП «Кривбасводоканал», це до пункту 2.2.7 постанови НКРЕКП №279. Дійсно, відповідно до постанови, є обов’язковою наявність встановлених приладів обліку в кожній точці розподілу послуг. Так як чітко визначених меж точки розподілу законодавством не зазначено, КП «Кривбасводоканал» стверджує, що лічильник повинен бути на межі балансового розподілу власності, себто за межами подвір'я, на дорозі в колодязі.

  А тепер саме цікаве. Очевидно, що перед тим як вести розмову про межу балансового розподілу, потрібно дану балансову належність підтвердити. Тому з метою визначення, чи є ті водопровідні комунікації селища власністю КП «Кривбасводоканал» чи ні, і чи закріплені вони за підприємством зі збереженням всіх необхідних норм та процедур, Андрієм Кондратьєвим було направлено інформаційний запит з проханням надати інвентарні номери, акти прийому-передачі та проектно-технічну документацію на труби. Але КП «Кривбасводоканал» відмовив у наданні відповіді на запит:

  КП «Кривбасводоканал» не може підтвердити свою власність на труби

  Далі було надіслане депутатське звернення з вимогою надати вищевказану інформацію. І знову ж таки в інформації було відмовлено:

  КП «Кривбасводоканал» не може підтвердити свою власність на труби

  Таким чином, КП «Кривбасводоканал» не зміг підтвердити своє право власності на труби на вулицях Каширська, Грузинська, Тернівська та Норильська. Або просто з незрозумілих міркувань приховує інформацію про комунальну власність. Стосовно цього випадку вже складена та направлена скарга до Уповноваженого з прав людини. Відповідно, ні про яку вимогу КП «Кривбасводоканал» щодо встановлення лічильника на межі балансового розподілу не може йти мова без надання документів, котрі підтверджують їхню власність труб.

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Захист права людей приватного сектора на лічильник у межах подвір'я

  Баталії стосовно виносу лічильників продовжується - відстоюємо право Тернівчан на лічильник у межаї подвір'я...

  Виносити лічильники води за межі подвір'я чи ні?

  КП Кривбасводоканал змушує будувати абонентський колодязь за межами подвіря та переносити туди лічильник? Погрожує відключити воду? Тоді читаємо, як з цим боротись....

  Звіт по депутатській діяльності Андрія Кондратьєва за 2015-2016 рік

  Звіт по роботі депутата Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради Андрія Кондратьєва за перший рік своєї діяльності - з 2015 по 2016 роки....

  Депутат Андрій Кондратьєв подав заяви в прокуратуру на комунальні підприємства

  Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради подав заяву в прокуратуру стосовно бездіяльності та порушень комунальними підприємствами...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика