АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  На восьми вулицях Тернівського району за сприянням Андрія Кондратьєва відновили зовнішнє освітлення

  Розділ: Депутатська діяльність Дата публікації: 17-04-2017, 19:43
  За сприяння депутата від ВО Свобода Андрія Кондратьєва відновлено освітлення на восьми вулицях Тернівського району Кривого Рогу

  10 квітня завершено відновлення непрацюючого освітлення на восьми вулицях Тернівського району. Таким чином, в результаті виконання звернення депутата Тернівської районної ради від ВО "Свобода", виконано заміну перегорілих ламп у кількості 56 штук та трьох світильників. На вулиці Якуба Колоса відновлено роботу 14 ламп, на вулиці Люберецька – 6, вул. Глазунова – 5, вул. Аліма Солоніченка – 10, вул. Богданівська – 8, вул. Должанського – 2, вул. Ползунова – 11 та вулиці Олексія Солом'яного – 3 лампи.

  На восьми вулицях Тернівського району за сприянням Андрія Кондратьєва відновили зовнішнє освітлення

  За інформацією місцевих мешканців, проблеми з зовнішнім освітленням на вищенаведених вулицях виникли ще у 2012-2013 роках. Не дивлячись на чисельні звернення людей як до районного виконкому, так і до міського, до вирішення проблем відсутності освітлення це не призводило. Однак після звернення місцевих мешканців до депутата від ВО "Свобода" Андрія Кондратьєва за кілька місяців проблема була вирішена і приватний сектор вперше за кілька років дійсно отримав освітлення вулиць.

  Я переконаний, що зовнішнє освітлення вулиць – запорука комфорту та, в першу чергу, безпеки тих людей, котрі на них проживають. Адже згідно статистики, такі злочини як крадіжки та насилля в темряві трапляються на порядок частіше, ніж на освітлених ділянках. Саме тому закликаю не ігнорувати навіть жодну перегорілу лампу і повідомляти про неї або мені на електронну адресу [email protected], або на офіс ВО "Свобода" за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Леоніда Бородича 2а, – зазначає депутат Андрій Кондратьєв.

  Також Ви можете звертатись з приводу відсутності освітлення та ряду інших питань через форму зворотнього зв'язку. Зробимо місто безпечним та комфортним разом!

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Стабілізація руху автобусів 79 та 97

  Стабілізація руху автобусів 79 та 97 - запорука комфортного життя мешканців Божедарівка...

  Ремонт тротуарів та освітлення під мостом на вул. Сурікова

  Завдяки сприянню Андрія Кондратьєва відновили доріжки та освітлення під мостом на вулиці Сурікова...

  За сприяння Андрія Кондратьєва відновлюють освітлення у сквері на вул. Мусоргського

  Завдяки сприянню депутата Андрія Кондратьєва відновлюють зовнішнє освітлення у сквері відпочинку по вул. Мусоргського...

  Звіт по депутатській діяльності Андрія Кондратьєва за 2015-2016 рік

  Звіт по роботі депутата Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради Андрія Кондратьєва за перший рік своєї діяльності - з 2015 по 2016 роки....

  Результати громадських слухань з перейменування вулиць Тернівського району

  Коротко про те, які нові назви будуть носити декомунізовані вулиці Тернівського району...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика