АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Стабілізація руху автобусів 79 та 97

  Розділ: Депутатська діяльність Дата публікації: 30-03-2017, 11:20

  До депутата Андрія Кондратьєва звернулись мешканці селища Божедарівка Тернівського району з проблемою вкрай поганого транспортного сполучення селища з містом. Вже більше року автобуси маршруту 79 та 97 мають вкрай нестабільний графік руху. Про це вже писало видання "Перший Криворізький", і начебто проблема частково була вирішена. Однак не все те золото, яке блищить - буквально через кілька днів графік руху маршруту знову перестав дотримуватись водіями. Мешканці віддалених районів Божедарівки часто стоять на зупинках по дві та більше години в очікуванні громадського транспорту, котрий, в кінці кінців, може і не прийти. Окрім того коли місцеві мешканці починають питати у водіїв стосовно графіку руху, у відповідь чують лише грубість та відмовлять у наданні графіку перевезень.

  Варто зазначити, що від кінцевої зупинки автобусів 79 та 97 до найближчої зупинки – вул. Мусоргського, – близько 40 хвилин пішки по приватному сектору. І хоч гугл стверджує, що час руху пішки складає близько 30 хв, через відсутність нормального дорожнього покриття на вулицях Божедарівки цей час значно збільшується, особливо у зимовий період. І люди від безвиході вимушені долати такі відстані майже щоденно, так як альтернативи цим автобусам у них немає.

  Стабілізація руху автобусів 79 та 97

  Ця проблема була розглянута Андрієм Кондратьєвим. Після розгляду депутатського звернення Андрія Кондратьєва відділом транспорту і зв’язку виконкому Криворізької міської ради було піднято питання невідповідності графіку руху до затвердженого. Для вирішення цієї проблеми планується ввести додаткові транспортні засоби на вказані маршрути та стабілізація руху вже існуючого транспорту. Також на вимогу місцевих мешканців на кінцевій зупинці автобусу було вивішено актуальний розклад руху автобусів.

  Стабілізація руху автобусів 79 та 97

  Стабілізація руху автобусів 79 та 97

  Так як у Кривому Розі вирішені проблеми мають властивість з часом повертатись, перед публікацією цього допису півтора місяця було проведено спостереження за рухом автобусів 79 та 97. На поточний момент відповідність руху транспортного засобу до затвердженого графіку в основному збігається. Було проведено опитування мешканців Божедарівки, котрі теж зазначили покращення руху цих автобусів. Члени партії ВО "Свобода" та Андрій Кондратьєв продовжують тримати якість руху автобусів на контролі. Також, якщо у Вас є претензії стосовно руху цих та інших автобусів, маршрутів чи тролейбусів, звертайтесь до онлайн приймальні депутата Тернівської районної ради або до криворізького офісу Всеукраїнського об'єднання "Свобода" за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Леоніда Бородича 2а.

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Виїзний прийом виборців в районі вулиці Сурікова

  12 березня 2017 року депутат Андрій Кондратьєв вчергове здійснив обхід округу з метою виявлення проблем та їх вирішення....

  Ремонт тротуарів та освітлення під мостом на вул. Сурікова

  Завдяки сприянню Андрія Кондратьєва відновили доріжки та освітлення під мостом на вулиці Сурікова...

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

  Лід тронувся - 25 жовтня 2016 року відбулась зустріч виїзної комісії з питань відновлення благоустрою на руїнах ПК по вул. Лаштоби. І є гарні результати!...

  Прийом виборців 21 лютого 2016 р.

  21 лютого 2016 року Андрій Кондратьєв провів виїзний прийом громадян. Зустріч відбувалась з 13:00 до 17:00 біля зупинки "Восход", район Північного ГЗК...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика