АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Збір коштів на утеплення недільної школи Свято-Троїцького храму КП

  Розділ: Волонтерська діяльність Дата публікації: 22-03-2017, 14:26

  До Андрія Кондратьєва як до депутата від всеукраїнського об'єднання «СВОБОДА» звернувся протоієрей Олексій, настоятель Свято-Троїцького храму київського патріархату з проханням допомогти з утепленням приміщення недільної школи. Так як Андрій Кондратьєв в кінці 2016 року, як і тисячі інших, закрив свій ФОП, виділити повну суму на потреби храму зараз не є можливим. Загальна сума робіт, порахованих у сметі, складає 35 000 грн.

  Варто зазначити, що дана церква - єдиний острівець українства на чималий район, котрий поки що окупований московським патріархатом. Настоятель храму - справжній українець з дуже правильними поглядами, які він доносить до людей як під час служіння, так і у вільний час. В цій недільній школі, на утеплення якої і збираються кошти, зовсім скоро будуть проводитись навчання підростаючого покоління, в тому числі й націонал-патріотичне виховання.

  Саме тому найкращий спосіб боротьби з московським патріархатом – це допомога київському. І якщо Ви маєте бажання внести свій внесок у розвиток та підтримку українського суспільства Криворіжжя, можете перерахувати благодійну допомогу на картку: 4149 4978 4508 1050 (Андрій Сергійович Кондратьєв), з обов'язковою поміткою в призначенні платежу - «На утеплення недільної школи». Або ж передати особисто при зустрічі готівкою.

  Також, якщо Ви є власником компанії, що займається утепленням приміщень, і Ви готові здійснити утеплення приміщення зі знижкою чи за власний рахунок, то звертайтесь у приватні повідомлення офіційної сторінки. Гарну рекламу багатотисячній аудиторії забезпечимо.

  Після завершення зборів коштів буде оприлюднений звіт по кожній гривні та кожному, хто допомагав матеріально. Завчасно дякую всім небайдужим та слава Україні!

  Збір коштів на утеплення недільної школи Свято-Троїцького храму КП

  Збір коштів на утеплення недільної школи Свято-Троїцького храму КП

  Збір коштів на утеплення недільної школи Свято-Троїцького храму КП

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Виїзний прийом виборців в районі вулиці Сурікова

  12 березня 2017 року депутат Андрій Кондратьєв вчергове здійснив обхід округу з метою виявлення проблем та їх вирішення....

  22 лютого Андрій Кондратьєв передав бійцям 93 ОМБР оптику

  22 лютого 2017 року Андрій Кондратьєв передав бійцям 93 ОМБР оптику для розвідувальних цілей....

  Московський патріархат - кузня сепаратизму Україні!

  Православні церкви МП - кузня сепаратизму в Кривому Розі...

  Інтерв'ю Андрія Кондратьєва КДТ «Криворіжжя» про бюджет 2016

  Андрій Кондратьєв дав інтерв'ю КДТРК «Криворіжжя» стосовно ухваленого на 2016 рік план соціально-економічного розвитку та бюджет 2016....
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика