АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

  Розділ: Політична діяльність Дата публікації: 25-10-2016, 18:50

  До Андрія Кондратьєва як до депутата звернулись місцеві мешканці з приводу занедбаних руїн колишнього палацу культури ім. Рози Люксембург, котрий до недавнього часу знаходився у Кривому Розі за адресою вул. Лаштоби 2. Але спочатку трішки історії.

  Палац культури ім. Рози Люксембург збудований 1953 року. Будівля обслуговувала найближчі вулиці, а також живі тоді поселення Рози Люксембург та Краматорівки. Однак через кілька десятків років ці поселення опинились у зоні обрушення та мешканці були відселені в різні райони міста. Місцевість, на території якої стояв палац культури, значно втратила населення. Спорожнілі селища прийшли у занепад, будинки були розібрані невідомими на будівельні матеріали, а на місці колишніх вулиць утворились величезні провалля десятки метрів глибиною...

  Палац культури в 1960-их рокахПалац культури в 1960-их роках

  Після розпаду СРСР у приміщенні ПК ще працювали кілька гуртків, однак розмір цієї будівлі був необґрунтовано великим для території з такою маленькою кількістю населення. Надалі у цій будівлі розміщувались адміністративні офіси шахти Гвардійська, котра була розташована неподалік. І ось 2010 року у ПК відбулась пожежа.

  Був то навмисний підпал чи нещасний випадок - хто знає, історія про замовчує. Однак після пожежі обпалена вогнем будівля кілька років стояла та просто руйнувалась. Відновленню ПК не підлягав як з будівельної та економічної, так і з логічної точки зору - для кого його відновлювати?

  Палац Культури після пожежіПалац Культури після пожежі


  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

  І ось 2014 року у компанії ПАТ Кривбасзалізрудком (КЗРК), котра на той час була балансоутримувачем будівлі, нарешті дійшли руки до того об'єкту, котрий раніше називався палацом культури. ПК почали активно розбирати на будівельні матеріали.

   

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

   

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури


  2015 року демонтаж палацу культури нарешті було завершено. Аварійна та небезпечна будівля була ліквідована, і тепер в ній не будуть збиратись місцеві безхатьки, пияки та наркомани, також по ній перестануть лазити малі діти, наражаючи себе на доволі серйозну небезпеку. І начебто все добре, якби не одне "але" - робітники після демонтажу залишили після себе безлад. Купа битого каміння та шлакоблоку, перерита земля, амброзія під два метри. Стежка, якою ходили люди, була зруйнована, через що людям на теперішній час потрібно обходити весь цей гармидар чималим гаком. Після демонтажу місцевість виглядає так.

   

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

   

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

   

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

   

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

   

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

  2016 року місцеві мешканці звернулись до Андрія Кондратьєва як до місцевого депутата з проханням допомогти вирішити питання з будівельним сміттям та загальною занедбаністю місцевості. Питання, звісно ж, не просте, але цілком вирішуване. Після збору потрібної інформації Андрій Кондратьєв направив звернення до Управління Благоустрою (УБЖП) з пропозицією організувати виїзну комісію з представниками влади, КЗРК, самого депутата та місцевих мешканців. Як не дивно, влада пішла на цей крок і 25 жовтня 2016 року на вулиці Урюпінська відбулась зустріч.

   

  ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

   

   ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури

   

  У результаті комісія таки вирішили - треба поважати місцеве населення та відновлювати благоустрій. Уповноважена особа від КЗРК, представники Тернівського виконкому та УБЖП домовились, що протягом кількох тижнів приберуть переважну більшість будівельного сміття, а вже весною, після того як зійде сніг, буде проведено загальний "суботник", на якому місцеві разом з представниками влади та депутатами доведуть справу до кінця. Про це 26.10.2016 р була офіційно надана відповідь від управління благоустрою міста і вже почались підготовчі роботи по наведенню порядку:
   ВІдновлюємо благоустрій на руїнах палацу культури
  Не дивлячись на те, що район, м'яко кажучи, депресивний, малонаселений та стоїть на "відшибі", зовсім не означає, що люди там повинні жити в поганих умовах. Комфортно повинно бути всім, як в центрі, так і на окраїні міста..

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Завдяки вимогам депутата Андрія Кондратьєва зона відпочинку "на Розі" знову почне освітлюватись

  Завдяки зверненням депутата Андрія Кондратьєва у зоні відпочинку біля будинку №26 по вулиці С.Колачевського відновлюють освітлення...

  Результати громадських слухань з перейменування вулиць Тернівського району

  Коротко про те, які нові назви будуть носити декомунізовані вулиці Тернівського району...

  Андрій Кондратьєв про сміття у сквері 44 кв.

  Коротко про те, як працюють вілкулівські комунальники......

  Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання

  Короткий звіт по третій сесії районної ради VII скликання...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика