АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  З днем перемоги?

  Розділ: Політична діяльність Дата публікації: 9-05-2016, 12:43

  Шановні друзі! Радянська історія не просто так ввела поняття "Велика вітчизняна війна" та посилено вивчала саме цей період історії ІІ світової війни. Адже війна почалась зовсім не 22 червня 1941 року, як це стверджує Олег Царьов та йому подібні. Війна почалась 1939 року з подій, котрі не зручно згадувати комуністам, ваті та проросійським діячам.

  Але все ж таки нагадаю, що відбувалось до 1941 року. Багато років дві тоталітарні імперії — нацистська Німеччина та більшовицький СРСР (комуністичним він ніколи не не був) виношували план фактичного захоплення Європи. А може і світу в цілому. Німеччина та СРСР активно співпрацювала як економічно, так і політично. З СРСР до німців вивозився метал для виробництва зброї, пшениця для створення продуктових запасів тощо. Лідери двох країн постійно обмінювались люб'язностями через ЗМІ тощо. СРСР активно допомагав своєму майбутньому союзнику готуватись до війни.

  24 серпня 1939 року було укладено таємний пакт Молотова-Ріббентропа, який передбачав угоду про ненапад один на одного та розподіл Європи на сфери впливу.

  1 вересня 1939 року, через тиждень після підписання пакту, почалась друга світова війна. 1 вересня Німеччина напала на Польщу, а 17 вересня в країну увійшли і війська СРСР. Ні, де для того, щоб визволити Польщу, а допомогти Вермахту її захоплювати. Що, в результаті, і сталось. Польща пала швидко. І цю першу спільну перемогу вирішили відсвяткувати.

  22 вересня пройшов спільний святковий парад воїнів Вермахту та червоної армії. Вони раділи, святкували, тиснули одне одному руки, пили алкоголь...

  Багато ще боїв відбулось в період з 1939 по 1941 роки. Однак імперські амбіції все-таки перевершили домовленості і колишні друзі та союзники вступили у смертельний бій. Що було далі, всі ми знаємо.

  Комуністи завжди стверджують, що у світовій війні винна Німеччина. Однак, як показує справжня історія, без радянської підтримки силою та ресурсами у Гітлера, мабуть, не вистачило б можливостей почати війну. Але вистачило б у Сталіна. І якби не пакт, то, хто його знає, чия імперія першою почала б бойові дії...

  Саме тому совки активно використовують таке поняття, як "ВОВ", адже повне вивчення історії друге світової війни робить їх не визволителями, а посібниками нацистів, що не вписувалось у радянську методику виховання молоді.

  Шкода солдатів. Солдатів як Вермахту, так і РА. Вони б і надалі мирно товаришували, якби не імперські амбіції їхніх керівників. Люди просто стали заручниками долі, а два братніх народи стали ворогами. І невинних людей, звісно ж, шкода.

  Третя світова війна близька зараз, як ніколи. І зачинщиком її може стати один зі співорганізаторів попередньої світової війни. Тому хочеться сказати те, що зараз занадто актуально — НІКОЛИ ЗНОВУ!

  З днем перемоги?

   

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Московський патріархат - кузня сепаратизму Україні!

  Православні церкви МП - кузня сепаратизму в Кривому Розі...

  Сім'я Андрія Кондратьєва бойкотує російські товари

  Сім'я депутата Андрія Кондратьєва вже тривалий час бойкотує російські товари....

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...

  30.11.2015 | Доставка гуманітарки в с. Водяне

  30 листопада 2015 року Андрій Кондратьєв та організація "Легіон Свободи Кривий Ріг" доставили допомогу Карпатській Січі...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика