АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Порушення закону та корупція на VI сесії Тернівської райради

  Розділ: Депутатська діяльність / Сесії та засідання Дата публікації: 29-04-2016, 21:13
  Шоста сесія Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради закінчилась значними порушеннями та корупційним скандалом.
   
  На порядку денному шостої сесії стояло тридцять пунктів. Переважна більшість проектів рішень стосувалась прийняттю положень про роботу підрозділів виконкому. Однак останнє, тридцяте питання не дарма залишили на останок. Саме воно і викликало те обурення у нормальних, не прорегіонівських депутатів.
   
  Спочатку передісторія. Є така собі Ірина Брилькова. Колишній член криворізької міської організації Батьківщина, активіст. На ті злощасні вибори міського голови Кривого Рогу була членом міської виборчої комісії. Запам'яталась тим, що активно відстоювала інтереси регіонала Юрія Вілкула. Через це Ірина була виключена з політичної партії Батьківщина, отримавши вкрай негативний "рекомендаційний" лист. Однак за, так би мовити, заслуги та активну роботу на Вілкула, стала членом проопоблоковської політичної структури "За Рідне Місто!".
   
  У вдячність за якісну виборчу роботу пані Брильковій, очевидно, вирішили віддячити, незаконно просунувши на посаду заступника голови Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради. Мотивація створення ще однієї, дотаційної з бюджет посади, голова аргументував тим, що... багато роботи. І коли підійшов час голосувати, між депутатами та присутніми відбулась словесна перепалка. Те, чому голосувати за Ірину Брилькову протизаконно, з трибуни озвучив депутат від Сили Людей Костянтин Чухно. Загалом Костянтин зазначив, що:
   
  Брилькова Ірина Олегівна, 1986 року народження, 2 роки працювала в органах місцевого самоврядування спеціалістом І категорії, Керівних посад не обіймала, законних підстав для призначення на таку посаду не має, за кваліфікаційними вимогами, у разі об’явлення конкурсу на дану посаду, повинна мати не менше 10 років служби в органах МСУ та не менше на керівних посадах, тому до конкурсу вона не може бути допущена. Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування» не передбачає такого шляху, як затвердження заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради. Дана теза підтверджується ст.10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», де чітко визначено, що на посади заступників сільського, селищного, міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради шляхом затвердження відповідною радою. Питання! Де дана стаття передбачає затвердження заступника голови районної у місті ради? Правильно! Ніде! Законом це не передбачено!!!!
   
  Згідно із ст.19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений роботи те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язанні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Згідно з пунктом 3 ст.41 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» обсяг і межі повноважень районних у містах рад та їх виконавчих органів визначаються відповідними міськими радами за узгодженням з районними у містах радами з урахуванням загальноміських інтересів та колективних потреб територіальних громад районів у містах. Рішенням Криворізької міської ради від 31.03.2016 №381 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів» у розділі ІІ «Виключна компетенція районних у місті рад» пунктом 1 зазначено, що на пленарних засіданнях районної у місті ради вирішуються лише обрання голови, заступника голови районної у місті ради, дострокове припинення їх повноважень у випадках, передбачених законом. (це ст.55 та ст.56 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»). Пунктом 5 передбачено затвердження лише структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання, положень про управління, відділи та інші виконавчі органи. Затвердження заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради даним рішенням не передбачено! Також нагадую, про ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» де визначено, що серед суб’єктів на яких поширюється дія цього Закону є і депутати місцевих рад, до яких відносяться і депутати районної у місті ради. Що це означає? А це означає, що зараз ви всі попереджені про те, що на ваш розгляд пропонується незаконне рішення ради і після його розгляду і не дай Боже прийняття, кожен депутат буде нести персональну відповідальність передбачену законодавством, так як голосування поіменне і ніхто потім не зможе сказати, що він не знав, що це рішення незаконне) Тому розгляд і прийняття будь якого рішення з даного питання підпадає під дію ЗУ «Про запобігання корупції» і після складання адміністративних протоколів правоохоронними органами про корупційне правопорушення та занесення до Єдиного Реєстру корупційних правопорушень, депутат місцевої ради протягом трьох днів повинен бути звільненим роботодавцем із займаної посади за основним місцем роботи. У разі невиконання, – адміністративний протокол складається на роботодавця з відповідними для нього наслідками.
  За дане протизаконне рішення проголосувало 19 депутатів. Фракція ВО Свободи не брала участь у голосуванні взагалі, зіпсувавши бюлетені. Цим ми знімаємо з себе будь-яку причетність:
  Одразу по закінченню сесії було викликано наряд поліції, і депутатами Андрієм Кондратьєвим, Віталієм Пікулем, Костянтином Чухно та Андрієм Півнем були написані заяви в поліцію стосовно корупції та порушення законів посадовими особами. Депутатами також було надано список свідків з інших людей, присутніх при скоєнні злочину.
   
  Тепер подивимось, яку сторону займе поліція - будуть спеціально затягувати та розвалювати справу за вказівкою зверху чи реально розслідувати справу. В будь-якому випадку при виникненні додаткової інформації по справі ми Вас проінформуємо на сайті. Слава Україні!
   
   

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Чиновники вкотре підвищили собі премії на 150 та 180 відсотків

  Кажете, що в Україні криза, зарплати не ростуть, а бюджет порожній? Можливо, але депутати Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради вважають інакше та підняли надбавки для голови та заступника....

  Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання

  Короткий звіт по третій сесії районної ради VII скликання...

  В Інтернет з'явилась петиція по призначення Ю.Вілкула очільником Донеччини

  Андрій Кондратьєв просить всіх, хто бажає допомогти простим мешканцям Кривого Рогу позбутись мера-сепаратиста, підписати петицію...

  Прийом громадян у міській раді

  Перший свій прийом громадян Андрій Кондратьєв здійснив 17 грудня у приміщенні холу Криворізької міської ради....

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика