АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання

  Розділ: Депутатська діяльність / Сесії та засідання Дата публікації: 26-02-2016, 23:54
  26 лютого 2016 року відбулась чергова, третя сесія Тернівської районної у місті Кривий Ріг ради VII скликання. В порядку денному було зазначено 20 пунктів
   
  Рада, згідно нещодавно прийнятому закону про поіменне голосування депутатів усіх місцевих рад, цього разу голосувала по-новому. Так як технічно-програмне забезпечення сесійної зали майже нульове, то для забезпечення поіменного голосування проводилось у письмовому вигляді: кожному депутату було видано 20 папірців, на яких ми голосували та здавали в лічильну комісію. Більше ніяких підйомів рук - це плюс. А от те, що час проведення засідання збільшився десь утричі - це, безперечно, великий мінус. Тут ще є над чим працювати. З результатами голосування Ви можете ознайомитись за посиланням: http://so.trnvk.dp.ua/ua/treezas_so/pg/260216169728474_d1/tpviewr/3/
   
  Серед порядку денного основні пункти складали затвердження різноманітних звітів за 2015 рік. Фракція Свободи голосувала проти цих звітів, так як ми не бажаємо бути причетними до того, що робила місцева влада минулого скликання.
   
  На сесії було проведено таємне голосування по заступнику голови районної ради. Завдяки зрадникам з демократичних сил, екс-регіонал, а нині опоблоківець Кушнір Сергій Іванович отримав дану посаду. Результат голосування: ЗА - 23, ПРОТИ - 10.
   
  Однак є і позитивні рішення. До складу виконкому нарешті увійшли нормальні люди. Окрім місцевих олігархів та людей, котрі так чи інакше стосуються ОБ, зайшло п'ять членів від демократичних сил, в тому числі й свободівець - Олександр Ободовський, помічник-консультант депутата Віталія Пікуля. З чим його і вітаємо!
   
  Рішенням ради збільшена щомісячна допомога онкохворим дітям з 300 грн на місяць до 1000 грн. В сучасних умовах кризи ця сума виглядає мізерною, однак тепер вона в три рази більша за попередню.
   
  Тернівська рада проголосувала за дозвіл організації паркувальної зони біля буд. 103 по вул. 23 Лютого біля приватного магазину.
   
  Тернівська рада дещо змінила рух вантажного транспорту. Відтепер великі вантажні автомобілі будуть об'їжджати вул. Головко стороною. Це дуже добре.
   
  Рада вирішила встановити додатковий світлофор по вул. 23 Лютого - на переході біля зупинки громадського транспорту Рози Люксембург. Фракція Свободи утрималась при голосуванні, так як депутати вважають, що на вказаному місці світлофор потрібен, але не регульований, а ручний, котрий працює від кнопки.
   
  Фракція Свободи вносила в порядок денний два звернення. Перше стосується звернення райради до президента стосовно відміни скасування індексації орендної платні комунальної власності, що дозволило б збільшити приток грошей у районний бюджет. Другий пункт стосується звернення до міської ради про розірвання в односторонньому порядку угоди про побратимство з російським містом Нижній Тагіл. Голова ці звернення не включив у порядок денний, мотивувавши своє рішення висновком юриста - "це не в компетенції районної ради". Однак це не означає, що наступного разу ми не внесемо їх знову.
   
   Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання

   Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання
   
   Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання
   
   Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання
   
   Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання
   
  Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання
   
  Звіт по ІІІ сесії ради VII скликання
   

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Прийом виборців 21 лютого 2016 р.

  21 лютого 2016 року Андрій Кондратьєв провів виїзний прийом громадян. Зустріч відбувалась з 13:00 до 17:00 біля зупинки "Восход", район Північного ГЗК...

  Зміни в бюджет-2016: економія 4.5 млн грн на сиротах, інвалідах та самотніх матерях

  Депутати Тернівської районної ради планують зекономити мільйони на дітях-сиротах, інвалідах та самотніх матерях...

  Інтерв'ю Андрія Кондратьєва КДТ «Криворіжжя» про бюджет 2016

  Андрій Кондратьєв дав інтерв'ю КДТРК «Криворіжжя» стосовно ухваленого на 2016 рік план соціально-економічного розвитку та бюджет 2016....

  Робота чиновників в райраді починається з встановлення їм премій розміром в зарплату

  Верхівка керівництва Тернівської райради збільшила собі зарплату вдвічі, а депутати підтримали...

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика