АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  В Інтернет з'явилась петиція по призначення Ю.Вілкула очільником Донеччини

  Розділ: Політична діяльність Дата публікації: 26-02-2016, 22:20
  Проукраїнські активісти Кривого Рогу вже не перший рік борються з місцевим кланом Вілкулів - старшим Юрієм, котрий прославився своїми комуно-проросійськими настроями, та його сином - Олександром, відвертим сепаратистом. Широкої відомості Олександр набув будучи депутатом ВРУ та віце-прем'єр-міністром. Показово демонстрував свою зневагу до української мови, тісним зв'язком з олігархом Ахметовим та багатьма іншими проросійськими громадськими діячами та політиками.

  Про Юрія Вілкула Україна здебільшого дізналась після другого туру виборів криворізького міського голови, на яких зарекомендував себе як корупціонер, фальсифікатор та просто як людина, котрій не відомо слово "честь". Юрій Вілкул теж відомий як активний прихильник руского міра та серпів з молотами. На клані Вілкулів у Кривому Розі зав'язана майже всі великі корупційні схеми - починаючи від дрібних поборів підприємців до підставних тендерів з завищеними розцінками в кілька разів. Чого тільки вартують світлофори на 95 кварталі по ціні 6 млн грн за 1 штуку...
   
  Саме тому депутат Андрій Кондратьєв, з метою, так би мовити, послати Вілкула подалі від Кривого Рогу, створив петицію на сайті Президента про призначення Юрія Вілкула очільником Донецької області. Текст петиції звучить наступним чином:
   
  Пропоную призначити Вілкула Юрія Григоровича, колишнього міського голови м. Кривого Рогу головою Донецької обласної адміністрації. Вілкул Ю.Г. завжди себе позиціонує сильним мером та хозяйственником, і ці свої якості він може краще проявити в місті обласного значення Донецьку, ніж в провінційному Кривому Розі. Також свою пропозицію я мотивую тим, що є багато свідчень про тісний зв'язок Ю.Г. Вілкула з лідерами та ключовими особами так званої ДНР та РФ, що дозволяє припустити, що в Донецьку його керівництво приймуть значно краще, ніж будь-якого іншого українського політика.

  Прошу розглянути дану петицію та дати відповідь у порядку, передбаченому законом.
   
  Андрій Кондратьєв просить всіх, хто бажає допомогти простим мешканцям Кривого Рогу позбутись мера-сепаратиста та корупціонера, підписати петицію:
  Всім завчасно дякуємо!

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Друга річниця Революції Гідності

  На другу річницю Андрій Кондратьєв виступив перед дітьми та на телебаченні...

  Сім'я Андрія Кондратьєва бойкотує російські товари

  Сім'я депутата Андрія Кондратьєва вже тривалий час бойкотує російські товари....

  З Новим 2016 роком!

  Бажаю усім міцного здоров'я, оптимізму, віри у власні сили і в прекрасне майбутнє України та Кривого Рогу!...

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика