АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Друга річниця Революції Гідності

  Розділ: А.С. Кондратьєв у ЗМІ Дата публікації: 18-02-2016, 21:38
  18 лютого 2016 року Андрія Кондратьєва як активного учасника Революції Гідності, було запрошено до Тернівської філії Криворізького історико-краєзнавчого музею на зустріч зі школярами. Разом з іншими учасниками Майдану запрошені розповіли підростаючому поколінню про те, як та чому виник Майдан, за що він стояв та яку ідею сповідував, платили на ньому чи ні та поділились цікавими, незабутніми моментами. Андрій Кондратьєв розповів, як спочатку працював журналістом у будинку Профспілок, тим самим допомагаючи вести інформаційну війну, а потім разом з іншими свободівцями та сокілцями в сотні КМДА, захищали стратегічно важливі місця Київради, відбивали штурм на барикадах та брали штурмом Український Дім. Не оминули увагою і криворізький майдан. Детальніше на відео (автор - Віталій Пікуль):
   
   
   
  Буквально через кілька годин Андрій Кондратьєв вже був у студії телеканалу Перший Міський, де також дав коментар про події часів Революції (з третьої хвилини):
   
   

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Прийом виборців 21 лютого 2016 р.

  21 лютого 2016 року Андрій Кондратьєв провів виїзний прийом громадян. Зустріч відбувалась з 13:00 до 17:00 біля зупинки "Восход", район Північного ГЗК...

  Сім'я Андрія Кондратьєва бойкотує російські товари

  Сім'я депутата Андрія Кондратьєва вже тривалий час бойкотує російські товари....

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...

  30.11.2015 | Доставка гуманітарки в с. Водяне

  30 листопада 2015 року Андрій Кондратьєв та організація "Легіон Свободи Кривий Ріг" доставили допомогу Карпатській Січі...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика