АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Інтерв'ю Андрія Кондратьєва КДТ «Криворіжжя» про бюджет 2016

  Розділ: А.С. Кондратьєв у ЗМІ Дата публікації: 14-01-2016, 20:38
  13 січня 2016 року Андрій Кондратьєв дав інтерв'ю Криворізькій державній телерадіокомпанії «Криворіжжя» стосовно ухваленого на 2016 рік план соціально-економічного розвитку та бюджет 2016. Як депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради та заступник голови постійної комісії з питань планування, бюджету, екології та підприємництва, Кондратьєв заявив:
   
  "Знаючи, що Всі члени відділів виконкому працювали ще при минулій владі, та беручи до уваги стиснені строки на повний аналіз того самого бюджету, ми не могли взяти на себе відповідальність за його прийняття. Хочу зазначити, що на першому засіданні постійної комісії з питань бюджету, підприємництва та екології мене було обрано заступником голови, тому бюджет-2017 будемо робити більш досконалим. Та і роботи, як я бачу, дуже багато. Окрім опрацювання нагальних потреб поточного року ми також будемо розбиратись з сумнівними моментами роботи ради минулого скликання. Як приклад - на заміну вікон фасаду дитячо-юнацькоï спортивноï школи номер 5 у минулому році з районного бюджету було витрачено шістсот тисяч гривень. Звідки така сума, хто контрагенти та виконавеці і по яким цінам були закуплені ті самі вікна - нам ніхто не повідомляє та загальну суму не розшифровує. Також багато питань по комунальній газеті ЧГ та низці інших пунктів. Фракція Свободи вже підготувала ряд неприємних для минулих керманичей району депутатських звернень, які ми незабаром внесемо на пленарному засіданні. Так що роботи у нас багато."
   
  Про це та багато іншого слухайте у записі нижче, починаючи з 11 хв. 50 с:

  Коментарі:

  Схожі новини:

  Робота чиновників в райраді починається з встановлення їм премій розміром в зарплату

  Верхівка керівництва Тернівської райради збільшила собі зарплату вдвічі, а депутати підтримали...

  Сім'я Андрія Кондратьєва бойкотує російські товари

  Сім'я депутата Андрія Кондратьєва вже тривалий час бойкотує російські товари....

  З Новим 2016 роком!

  Бажаю усім міцного здоров'я, оптимізму, віри у власні сили і в прекрасне майбутнє України та Кривого Рогу!...

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика