АНДРІЙ КОНДРАТЬЄВ

Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради

  Робота чиновників в райраді починається з встановлення їм премій розміром в зарплату

  Розділ: А.С. Кондратьєв у ЗМІ Дата публікації: 24-12-2015, 18:56
  Депутати Тернівської районної у Кривому Розі ради обговорюють рішення, прийняті на сесії райради вчора, 22 грудня. Їхню увагу, зокрема, привернуло рішення, яким була встановлена ​​заробітна плата голові.
   
  Депутат від ВО "Свобода" Андрій Кондратьєв в Facebook повідомив:
  "Відповідно до пункту №9 порядку денного (від 22.12.15), який вручили нам за 10 хвилин до початку сесії, "Про умови оплати праці голови Тернівської районної у місті ради, заступників голови районної ради та керуючою справами виконкому районної ради" було передбачено нарахування додаткової щомісячної премії вищезазначеним особам у розмірі 100% від окладу. На засіданні комісії при обговоренні я як депутат висловив категоричне заперечення прийняттю цього рішення, так як вважаю його необґрунтованим (премія дається за якісну та плідну роботу) і не до часу (цей десяток тисяч з гаком гривень краще б витратити на потреби бійців АТО). Оклад вищезазначених чиновників зараз становить близько 3000 грн, хтось отримує трохи більше, хтось трохи менше. Згідно з цим рішенням вони будуть в місяць отримувати близько 6000 грн. ", - розповів Кондратьєв.
   
   
  Він також додав: "От уявіть собі, приходьте ви на роботу і через два дні йдете до начальника і вимагаєте собі премію розміром з зп. Звичайно ж, вам її ніхто не дасть. А чиновникам рада вчора дав такі премії. За цей проект рішення проголосували представники всіх фракцій, окрім фракції СВОБОДИ. Рішення, відповідно, прийнято ... "
   
   
   

  Коментарі:

  Схожі новини:

  З Новим 2016 роком!

  Бажаю усім міцного здоров'я, оптимізму, віри у власні сили і в прекрасне майбутнє України та Кривого Рогу!...

  Подяка виборцям

  Хочу подякувати всім виборцям, котрі проголосували за нашу партію та за мене особисто...

  02.08.2015 | Нікопольські бійці КС отримали допомогу

  2 серпня Андрієм Кондратьєвим було передано допомогу бійцям Карпатської Січі з позивними Нікель та Рідновір....

  30.11.2015 | Доставка гуманітарки в с. Водяне

  30 листопада 2015 року Андрій Кондратьєв та організація "Легіон Свободи Кривий Ріг" доставили допомогу Карпатській Січі...
2015-2016 © Андрій Кондратьєв. All rights reserved

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з цього сайту можливе за умови посилання на сайт. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов'язковим і воно повинне бути візуально видимим та індексуватись у пошукових системах. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

Яндекс.Метрика